ДОВЖОЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

ДОВЖОЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, КОЛЕГІУМ"

У 1999 році Довжоцька спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу була реорганізована в колегіум, а в подальшому в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – III ступенів, колегіум» з філологічним та культурно-естетичним напрямом, де провідними предметами з поглибленим вивченням стали англійська та українська мови, а також вивчення німецької мови, української народної вишивки, образотворчого мистецтва, ритміки, хореографії та російської мови.

Одним з ключових напрямів реформування загальної середньої освіти є профільне навчання, адже школа майбутнього – це школа з потужним інформаційним ресурсом із учнями, які ще в підлітковому віці визначилися зі своїм професійним майбутнім.

Намагаючись іти в ногу з часом, виходячи з сьогоднішніх реалій, з гаслом «Кожній сільській дитині – якісну освіту», за сприяння відділу освіти Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації, було створено Довжоцьке навчально-виховне об'єднання – шкільний освітній округ, мета якого – забезпечення рівного доступу до профільної освіти дітей сільських навчальних закладів.

Довжоцький освітній округ охоплює навчанням дітей від дошкільного навчального закладу до вищого професійно-технічного училища автомобільного транспорту і будівництва.

Мета створення округу: забезпечення рівного доступу до профільної освіти дітей сільських навчальних закладів.

Завдання навчально-виховного об'єднання: створення сприятливих умов для здійснення профільної освіти в умовах сільської школи; здійснення профільного навчання та допрофільної підготовки; професійна підготовка школярів за обраними спеціальностями; виховання громадянина України.

Учні, що обрали технологічний напрям, мають змогу здобути спеціальності: швея, слюсар з ремонту автомобілів, плиточник-лицювальник, водій класу «А» та майстер з «євроремонту».

В Довжоцькому НВК приділяється величезне значення учнівському самоврядуванню і давно його запроваджено. Організувана філію Малої академії наук Укарїни, завдяки чому обдаровані учні зайняті науковою роботою в різних предметних секціях, у художній самодіяльності. Вони щорічно посідають призові місця в обласних олімпіадах, на оглядах-конкурсах учнівських наукових робіт, а хореографічний ансамбль «Світанок» став володарем Гран-прі XXV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сім-сім».

9 вересня 2011 року директором Довжоцького НВК "ЗОЩ І-ІІІ ст., колегіум" призначено Іраїду Данилівну Худняк. Іраїда Данилівна народилася 3 травня 1968 року в смт. Стара Ушиця. За спеціальністю вчитель географії (закінчила Чернівецький державний університет в 1990 році). До призначення працювала директором Голосківської ЗОШ. Худняк І.Д. вчитель вищої категорії, вчитель методист.