День ЗСУ 2016

День Збройних Сил України

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА»

Українські захисники

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України».

Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

В Довжоцькому НВК до Дня Збройних Сил України проведено зустріч з колишнім вчителем Довжоцького НВК, а зараз військовослужбовцем Кам’янець-Подільської інженерної-понтонної бригади, Куциком Ігорем Васильовичем, який розповів юнакам 9-11 класів про сучасне озброєння та вимоги сучасної армії. Після зустрічі відбулися змагання юнаків зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Переможцем змагань став учень 10 класу Рисюк Аспазій.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Слава Україні!!!