Змагання з футболу

1 жовтня 2015 року в Довжоцькому НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум" відбулись змагання з футболу, у яких брали участь збірна школи Довжоцького НВК, Староушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кульчієвецька ЗОШ та Слобідсько-Рихтівська ЗОШ. Всі команди були в рівних умовах та грали за встановленими правилами.

Проте найвитривалішою та неперевершеною виявилась команда Довжоцького НВК. В першому матчі Тимощук Вадим забив гол команді Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, проте матч закінчився нічиєю. Суддя оголосив серію пенальті, в якій учасники нашої команди отримали перемогу з рахунком 5:4. Другий матч був фінальним. Ця гра закінчилась з великим відривом на користь команди Довжоцького НВК у вигляді рахунка 4:0. 2 забитих м'яча подарував команді Владислав Понтус, а інші - Андрій Балан та Руслан Жураковський.

Завдяки перемозі команда Довжку пройшла на обласний етап футбольних змагань. Тож побажаємо їм успіху в обласному етапі 06.10.2015 р., який відбудеться на стадіоні Кам'янець-Подільського державного національного університету імені І.Огієнка.