Польові збори 2017

Майбутні захисники Вітчизни!

Відповідно до програми предмета «Захист Вітчизни» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28.10.2010 року №1021 та з метою підготовки молоді до служби у Збройних Силах України, формування їх готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, з 19.04.2017 р. по 21.04.2017 р., з випускниками було проведено трьох-денні навчально-польові заняття. З метою більш ефективної організації навчально-польові збори проведені з польовим виходом.

Для якісного проведення практичних та тактико-стройових вправ кожен юнак був забезпечений підсумком для гранат і магазинів, макетом учбових гранат, малою піхотною лопатою у чохлі та протигазом. Все це використовувалось на практиці протягом двох днів у Довжоцькому лісі. Учні виконували нормативи викопування окопів, надягання протигазів, надягання та складання ЗЗК, відпрацьовували нормативи кидання гранат в ціль з окопів, а також виконання вправи стрільби лежачи.

21 квітня 2017 року у тирі Коледжу будівництва, архітектури та дизайну (м. Кам’янець-Подільський) за сприяння ТСОУ відбулися стрільби з гвинтівки ІЖ-38, а також розбирання та складання автомату Калашникова та спорядження патронами і перегляд кінофільму з предмету Захист Вітчизни. Протягом зборів учні застосували на практиці свої вміння. Але хотілося б щоб в подальшому відновили виконання вправ стрільб бойовими набоями з АК – 74.

В змаганнях стрільби І місце серед юнаків виборов Мойсеєнко Олександр і ІІ місце серед дівчат Соломонова Уляна

Учні підтвердили свої знання з предмету Захист вітчизн!

Керівник ЗВ, Тюпа Віктор Андрійович.