72 річниця визволення

72 річниця визволення Кам’янець-Подільського району

4 квітня відбувся урочистий мітинг присвячений 72 річниці визволення Кам’янець-Подільського району від німецько-фашистських окупантів.

На зібранні були присутні Сукач В.О. голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Бец Б.Б. голова Кам’янець-Подільської районної ради, Малик А.І. голова Спілки ветеранів, учнівський та вчительський колективи Довжоцького НВК, працівники Довжоцького ДНЗ, Довжоцької сільської ради, жителі села.

Розпочалося дійство хвилиною мовчання за загиблими воїнами. Голова районної адміністрації Сукач В.О. звернувся до всіх присутніх з вітальним словом, окресливши при цьому нелегкий шлях нашої держави в роки війни. Побажав усім присутнім мирного неба та всіляких гараздів.

Продовжив виступ Малик А.І., який також привітав ветеранів і всіх присутніх зі святом, розповів історію визволення Кам’янець-Подільського району та побажав, щоб військові дії, які зараз тривають в Україні, якнайшвидше закінчились.

Завершився мітинг піснями у виконанні хору ветеранів «Вечірні зорі» під керівництвом Ольги Підгородецької. В кінці усі присутні поклали квіти до Меморіалу Слави.