Випуск 2016

Випускний вечір в Довжоцькому НВК

Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз в житті кожної людини. Це – неповторне свято юності. 31 травня у Довжоцькому НВК пройшов випускний вечір. У цьому році стіни рідної школи залишали 11 випускників. Теплого травневого вечора в актовій залі Довжоцького НВК зібралося багато учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей. 31 травня 2016 року для них, одинадцятикласників, став тим днем, коли довелося пережити водночас і світлий сум, і біль розлуки з тими людьми, яких знав багато років: з однокласниками і вчителями, з рідною школою, і щем від передчуття зустрічі з невідомим, поки що майбутнім. Випускники такі гарні і водночас такі дорослі у святкових сукнях та костюмах і в українських сорочках.

Директор школи Худняк Іраїда Данилівна вручає випускникам атестати про отримання повної середньої освіти та грамоти. А далі лунають теплі слова та побажання від першої вчительки Овчарук Оксани Яремівни та класного керівника Сазанської Анжели Миколаївни. З напутнім словом від батьків до випускників та словами вдячності до вчителів звернулася Кашуба Наталія Леонідівна.

Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, завзято танцюють четвертокласники, у ритмах вальсу кружляють випускники та їх батьки. З прощальними словами до вчителів звертаються випускники. Пісню «Прощавай, рідна школо!» виконує випускниця Білоус Оксана. Свято випускного вечора в Довжоцькому НВК було наповнено атмосферою теплих людських почуттів та яскравих, позитивних емоцій.