Тиждень ОБЖД 2015

Проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

З 19.10 – 23.10.2015 в Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» проходив тиждень безпеки життєдіяльності.

Тиждень був багатий на різноманітні заходи та конкурси.

Розпочався тиждень 19.10.2015 р. з екскурсії в відділ міліції, а саме на штрафмайданчик автомобілів, які потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Перед учнями 7 класу виступив інспектор ДАІ, який нагадав їм правила техніки безпеки пішоходів, наголосивши при цьому, що 30-40% всіх ДТП стається саме з вини пішоходів. Щоб зберегти своє життя та життя інших слід чітко дотримуватися правил дорожнього руху, особливо там, де немає світлофорів або дорожніх переходів. Також було розказано про кожен автомобіль, який потрапив у ДТП та причини, які до цього призвели.

Завдяки екскурсії учні пригадали правила дорожнього руху, а також побачили до чого приводить їх недотримання.

20.10.2015 р. учні 5 класу здійснили похід в службу порятунку, а саме в пожежну охорону. В пожежній частині старший караулу провів змістовну та пізнавальну екскурсію відділом. Учні дізналися багато нового про роботу пожежників. Були ознайомлені з транспортними засобами пожежогасіння. Розпочалась екскурсія з ознайомлення роботи служби прийому телефонних дзвінків та викликів. Було наголошено, що телефонні жарти з пожежною охороною можуть призвести не тільки до штрафів та інших санкцій, а й до невчасного інформування про небезпечну ситуацію, що в свою чергу може призвести до загибелі людей.

Учні дізналися, як проходить варта пожежника, їх обов’язки. Особливо учнів вразив спортзал пожежної частини, де пожежники займаються фізичною підготовкою.

Увазі дітей було представлено аудиторії для навчальних занять, на карті місцевості діти знайшли село Довжок, а також кімнати релаксації та відпочинку.

Було відвідано Меморіал пам’яті пожежникам, які загинули під час ліквідації Чорнобильської трагедії.

Протягом тижня класні керівники та класоводи проводили бесіди та виховні години по безпеці життєдіяльності.

Для учнів 1-4 класів було організовано перегляд відеофільмів навчального спрямування, а саме Служба порятунку 101, як поводитись в природі та «Безпечна оселя. Електронебезпека».

22.10.2015 р. разом з відділом освіти була проведена акція «Безпека та її вартові». До школи прибув пожежний підрозділ, який ознайомив всіх учнів з правилами виклику Служби порятунку 101, а також ознайомив з засобами пожежогасіння.

Завершився тиждень переглядом плакатів «Україна обирає здоров’я», де учні 5-11 класів мали змогу продемонструвати своє ставлення до життя і безпеки. Кращими стали плакати 6-8, 10 класів.