Тиждень історії 2016

Тиждень історії

З 28 листопада – по 2 грудня 2016 року у Довжоцькому НВК проводився тиждень історії. Учні поринули у світ цікавого «історичного життя». Відчули себе мандрівниками минувшини. Адже, на сучасному етапі розвитку України, нагальною потребою є виховання у школярів активної громадянської позиції, рис патріотизму та національної терпимості.

Розпочався тиждень шкільною радіотрансляцією, яка була присвячена темі «Голодомору 1932-33 рр.». Також учні школи оформили стенд на цю ж тему. Для найменших школярів, для наших першокласників, було проведено екскурсію у музеї С.Г. Кіргізова, екскурсоводами з волонтерського загону «Спадкоємці Перемоги». Також пройшов конкурс до «Міжнародного дня боротьби за скасування рабства». Впродовж тижня, учні збільшили кількість своїх знань, розширили свій світогляд. Найактивнішими протягом тижня історії були: Долиняк Олег, Стасюк Валерій, Боцяновський Олексій, Петровський Максим, Кропивницький Олександр, Кузьмін Олександр, Тюхтій Богдан, Серветнік Богдан, Шлапак Анна, Григоренко Богдан.

Всі ми живемо історією своєї країни. Кожна людина має своє коріння, гармонійно розвинуту особистість, яку неможливо уявити без глибоко усвідомленого почуття національної гідності.