Тиждень іноземних мов 2018

Тиждень іноземних мов у Довжоцькому НВК

У Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» з 12 по 16 лютого проводився Тиждень іноземних мов.

Тиждень іноземних мов розпочався радіогазетою англійською мовою. Учениці 10 класу Колосюк Анастасія та Дубінська Дана повідомили по радіо програму тижня, мету проведення тижня іноземних мов і закликали учнів взяти участь у різних видах запланованих заходів. У понеділок учні 8 класу взяли участь в літературному уроці присвяченому творчості письменників англомовних країн «English Writers».

Було проведено конкурс стіннівок «Мандруємо англомовними країнами». Стіннівки були представлені в актовому залі для перегляду учнями, вчителями та батьками школи. Вівторок був присвячений британській музиці. Протягом перерв звучали пісні британських співаків.

Також була проведена вікторина «The Smartest» серед учнів 6-А та 6-Б класів за темою «Great Britain and English-speaking countries». Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети. Перемогла команда 6-Б класу.

У 10 класі відбувся літературний урок «English poets». Учні розповідали про життєвий та творчий шлях Байрона, а також читали його твори.

У середу учні 5 - 11 класів взяли участь у конкурсі на кращу валентинку англійською мовою. Учні 1 та 2 класів малювали валентинки також.

Учням 2 - 4 класів були запропоновані цікаво тестові завдання, загадки та ребуси англійською мовою.

У четвер учні 1-А та 1-Б класів провели свято «ABC Party — my favourite letter» під час якого представили свої улюблені літери та декламували віршики про них.

Учні 5-А класу здійснили віртуальну подорож Великою Британією та Лондоном. Вони із захопленням включили у подорож, приймали участь у вікторині, а також переглянули презентації та фільм англійською мовою.

У п'ятницю в 2-А класі був проведений захід «Animal Kingdom», на якому учні розповідали про своїх улюблених тварин, демонстрували малюнки, відгадували загадки, розгадували ребуси.

Тиждень завершився великим концертом, під час якого звучали вірші, сонети, інсценізації, пісні у виконанні учнів та запальні танці. Учні поглибили свої знання з англійської мови,спробували свої сили на сцені та отримали естетичне задоволення.

Підготували завдання конкурсів, змагань, вікторин та провели їх вчителі англійської та німецької мов: Васильчук Оксана Володимирівна, Боцяновська Майя Олексіївна, Жарновська Маргарита Дмитрівна, Сазанська Анжела Миколаївна, Лук'янчук Маргарита Юріївна, Подолян Олена Миколаївна.