Тиждень іноземних мов 2016

Тиждень іноземних мов в Довжоцькому НВК

У Довжоцькому НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів, колегіум» з 15 по 20 лютого проводився Тиждень іноземних мов.

Тиждень іноземних мов розпочався радіогазетою англійською мовою. Учениця 11 класу Герасімова Вікторія та учень 9 класу Стасюк Валерій повідомили по радіо програму тижня, мету проведення тижня іноземних мов і закликали учнів взяти участь у різних видах запланованих заходів.

У понеділок учні 5 – 6 класів взяли участь у змаганні “The Competition of English Experts”. Команди “Cats” і “Dogs” виконували завдання на дошці, спроектовані за допомогою проектора. Юні експерти виконували завдання з тем «Одяг», «Погода», «Професії» та на вживання граматичних структур. Учні набрали однакову кількість балів, тому переможців не було – перемогла дружба.

У вівторок учениця 11 класу Герасімова Вікторія продовжила повідомлення по радіо радіо-листівкою на тему «Чому саме німецька?», в якій прозвучала інформація про важливість вивчення німецької мови та її вплив на українську мову.

Цього ж дня в актовій залі був проведений захід “Poetry Party”, на якому учні 2 – 4 класів декламували англійські вірші. Кращими читцями були Вакар Віталій (учень 2 класу), Желдак Анастасія (учениця 3 класу), Думко Вероніка (учениця 4 – Б класу), Зубенко Вікторія (учениця 4 – А класу), Швець Артем (учень 4 – Б класу).

У середу учні 8 та 9 класів взяли участь у країнознавчому змаганні «Brain Ring». Команди «ENERGO», «KATE», «RANDOM» давали відповіді на запитання по категоріям «What is it?», «Literature», «Holidays», «English-speaking countries», «English history and symbols». Також учні відгадували загадки, продовжували відомі прислів’я та висловлювання. Переможцем стала команда «ENERGO» у складі якої були учні 8 класу Боцяновський Олексій, Гаврилюк Олександра, Зелінська Тетяна, Кундиловська Майя і Дубінська Дана.

Учні 10 класу заочно відвідали великі міста Німеччини: Берлін, Мюнхен та Дрезден.

Учні 7 класу взяли участь у конкурсі загадок та цікавих запитань з німецької мови. Переможцями конкурсу стали Шлапак Анна (1 місце) та Григоренко Богдан (2 місце).

У четвер серед учнів 10 – 11 класів було проведено ігрове шоу «Jeopardy». Гра складалася з трьох раундів. Завдання мали країнознавчий характер. У першому раунді учні демонстрували свої знання з тем “The United Kingdom”, “The USA”, “Canada”, “Australia”, “New Zealand”. У другому раунді учні відповідали на запитання з тем “London”, “Capital cities”, “Holidays”, “Transport”, “Literature”.

Перемогла команда “The Muse”, у складі якої брали участь Герасімова Вікторія(11 клас), Познанський Роман (11 клас), Мойсеєнко Олександр (10 клас) та Шлапак Дар’я (10 клас).

У п’ятницю був проведений конкурс «AROUND BRITAIN» у 7 класі. Дві команди «Liverpool» і «Manchester» по черзі відповідали на запитання. З невеликим відривом у 2 бали перемогла команда «Liverpool», у складі якої були Григоренко Богдан, Петровський Максим, Погорєлов Ілля, Дубінський Ілля, Тюхтій Богдан, Кузьмін Олександр.

Учні 5 – 6 класів взяли участь у квесті «Експрес по Німеччині». Три команди рухалися різними станціями: «Станція читання», «Граматична станція», «Літературна станція», де учні виконували цікаві завдання.

Всі класи готували стінні газети англійською та німецькою мовами. Газети розповідали про англомовні країни (США, Канаду, Велику Британію, Нову Зеландію, Австралію) та Німеччину, їх традиції та звичаї, визначні й цікаві місця, столиці, особливості географічного положення.

Готували завдання конкурсів, змагань та проводили їх вчителі англійської та німецької мови: Васильчук Оксана Володимирівна, Жарновська Маргарита Дмитрівна, Сазанська Анжела Миколаївна, Боцяновська Майя Олексіївна, Нестерук Юлія Петрівна, Подолян Олена Миколаївна.

Всі переможці були нагороджені Почесними грамотами на загальношкільній лінійці.