Тиждень початкової школи 2016

Аналіз підсумків тижня початкової школи в Довжоцькому НВК

З 17.10 по 21.10 в Довжоцькому НВК проводився тиждень початкової школи, що включав такі заходи як Козацькі забави, конкурс віршів «Осіння рима», перегляд презентації «Права дитини», виставка малюнків «Золота осінь». Завершився тиждень загальношкільним святом під назвою «Осінній калейдоскоп». Учні початкових класів декламували вірші, розігрували сценки, танцювали, співали пісні на осінню тематику. У їхніх виступах осінь була і щедрою, і різнобарвною, і мудрою, і гарною, і багатою, і танцюристкою.

Готуючись до свята, діти ознайомились з різнобічними знаннями з різних предметів: читання, народознавства, природознавства, рідної мови, дизайну, музики, хореографії, художньої праці. А в дитячих серцях залишилась любов до матінки-природи, яка дарує нам таку неповторну чарівність, красу і радість.

Свято необхідне дитячому серцю, щоб воно могло виразити свою палку любов до всього, що його оточує. Бо тільки любляче серце може бути добрим, чуйним, може захоплюватись і дивуватись, нести у світ тепло і світло.

«Щастя всім, а біди нікому», - побажали у фінальній пісні Н.Май молодші школярі усім учасникам заходу.