ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ 2018

Тиждень математики у Довжоцькому НВК

З 05. 02. 2018 по 09. 02. 2018 у Довжоцькому НВК проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до вивчення математики, до пізнання дійсності та самих себе. Впродовж тижня проводились різні форми роботи, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього потенціалу. Розпочався тиждень радіолінійкою «Відкриття тижня математики». Також впродовж дня проводився конкурс малюнків цифрами. Активну участь взяли учні 5 – 7 класів. Малюнки Сорочинської В., Макеєвої Н., Брушневської І., Савчук С., Єрмолаєва М., Шопіної М., Постоловської Х., Ніколаєвської В, Думко В., Кашуби Б., Гутник Д., Маковської Т., Маковської К. вирізнялися оригінальністю. Також було проведено конкурс серед учнів 7 класу «Математичні малювалки». Учні працювали в парах над своїми завданнями побудови точок на координатній площині. Гра виявилась цікавою і захоплюючою. Результатом гри стали яскраві малюнки різних звірів і птахів.

У вівторок учні 5 – 11 класів переглянули презентацію «Видатні математики і їх відкриття».

Між учнями 9 – 11 класів проведено гру «Сильна ланка», де учні відповідали на різні математичні питання. Гра проводилась в п’ять етапів. Переможцем став учень 10 класу Боцяновський Олексій. Впродовж тижня учні проводили радіогазети на теми: «Математика на кожному кроці», «Біографічні мініатюри», «Походження математичних задач», «Усміхнись».

Участь у різноманітних конкурсах сприяє розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищує інтелектуальний рівень, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках математики. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності.