Тиждень іноземних мов 2017

Тиждень англійської мови у Довжоцькому НВК

13- 17 лютого 2017 року у Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» проводився тиждень англійської мови.

13 лютого тиждень почали учні 9 класу літературознавчим заходом «Роберт Бернс – національна гордість Шотландії» (вчителі Боцяновська М.О., Васильчук О.В.).

14 лютого проводився країнознавчий захід для учнів 5А та 5Б класів «Віртуальна подорож Великою Британією та Лондоном», який провели вчителі Боцяновська М.О. та Сазанська А.М..

Шестикласники разом із вчителькою англійської мови Васильчук О.В. брали участь у популярному змаганні «Master Chef», де команди «червоних» і «синіх» мали змогу показати свої знання з тем “Food”, “Cooking”. Учні змагались у різноманітних конкурсах “Pop-corn”, “Matching”, “Ways of Cooking”, “Vegetable Soup”, “Make a Recipe” та ін. Учні показали гарні знання з теми і в результаті змагання закінчилося нічиєю.

15 лютого тиждень продовжився загальним заходом для початкових класів “Fairy-tale Party”, який провели вчителі англійської мови Подолян О.М., Боцяновська М.О. та Васильчук О.В. Учні 4 класу інсценізували казку “Little House in the Wood”, а учні 2-3 класів демонстрували ілюстрації до улюблених казок та розповідали про них англійською мовою. Захід закінчився переглядом мультфільму “The Kolobok” англійською мовою.

Для учнів 10-11 класів Васильчук О.В. провела вечір в англійському кафе „English café “Veni, vidi, vici!”. Матеріали позакласного заходу були спрямовані на закріплення та активізацію країнознавчих тем, формування культурологічної компетентності учнів та їх стійкої мотивації до вивчення англійської мови. Команди разом із капітанами Стасюком Валерієм та Гутник Катериною показали свою ерудицію, вміння працювати в команді у таких конкурсах як «Warming up “Quiz”», « Associations», «Understand me», «English words in the Ukrainian language», « Proverbs and idioms», « Do you know that…?», і навіть показали свій поетичний талант у конкурсі "Poetry corner». В результаті змагання з невеликим відривом перемогла команда Валерія Стасюка.

Тиждень англійської мови закінчився 17 лютого святковим концертом, у якому брали участь як учні початкових класів, так і старшокласники.

Концерт розпочали учні 5А та 8 класу інформаційним блоком про значення англійської мови в сучасному житті.

Ведучі свята Шлапак Дарія та Стасюк Валерій допомагали створити дружню, невимушену атмосферу.

Першачки Боршуляк Артем, Буймістр Олександра та Заєць Вадим виконали пісню “She Has Got a Pet”, а дівчатка 2 класу Заремба Марія, Корнєєва Ліза і Михайлюк Каріна заспівали колискову “Twinkle, Twinkle Little Star”.

Учениці 6 класу виконали сучасний запальний танок.

Також учні показали свою акторську майстерність під час інсценізації казок “Little House in the Wood “ (4 клас) та “Little Red Riding Hood” (6 клас). У світ пригод глядачі поринули завдяки інсценізації уривка з твору М.Твена «Пригоди Тома Сойєра» у виконанні восьмикласників. Гумористичну сценку у «кавеенівському» стилі «Як не треба знати англійську» зіграли старшокласники.

Головна мета проведених заходів – підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, формування лінгвокраїнознавчої компетенції школярів.

Всі заходи були надзвичайно цікаві, насичені добрим, позитивним настроєм. Учителі англійської мови Боцяновська М.О., Сазанська А.М., Васильчук О.В., Подолян О.М., Лук’янчук М.Ю. дякують учням школи та їх батькам за активну участь у проведенні тижня, адже всі його учасники не тільки поглибили свої знання з іноземної мови та спробували свої сили у конкурсах, але й отримали естетичне задоволення.