Тиждень інформатики 2017

Тиждень інформатики в Довжоцькому НВК

Інформація – рушійна сила розвитку суспільства. Не володіти комп’ютером – бути безграмотним.

Інформатика – це предмет, без якого на сьогодні не може навчатися жоден учень, оскільки інформаційний прогрес все більше і більше зростає.

Для кращого оволодіння учнями комп’ютерною технікою та розвитку логічного мислення в Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» з 10 - 18 квітня 2017 р. вчителями інформатики Іванюком О.А. та Артюховом І.О. проводився тиждень інформатики.

Учні 2-11 кл. щодня працювали за планом предметного тижня, але найбільше звертали увагу на гру «Tetris», оскільки конкурс проводився у кожному класі на найбільше складання ліній. Найактивнішими учасниками були учні 4-5 класів, зокрема Варламов Олег, Зарицький Артем, Кохан Анатолій, Шерстов Денис, Постоловський Мирослав, Серветнік Софія, Шлапай Артем та ін.

Учні 5-х класів брали участь впродовж тижня у конкурсі електронних малюнків «Будинок мрії» та створення кращого фрагменту мультфільму у програмі «Scratch». Переможцями виявилися учні 5-А класу – Зубенко В., Зелінська К., Маковська К., Маковська Т., Опольський М.

По завершенню тижня інформатики, найактивніших учнів, які перемогли у грі «Tetris», директор Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» Худняк І.Д. нагородила грамотами та цінними подарунками – навушниками:

І місце – Варламов Олег, учень 4-А класу

ІІ місце – Кохан Анатолій, учень 4-А класу

ІІІ місце – Серветнік Софія, учениця 5-Б класу