Тиждень хімії та біології

Тиждень хімії та біології у Довжоцькому НВК

З 27.02.2017 – 03.03.2017 р. в Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» проводився тиждень хімії та біології під керівництвом Юрчак А.В.

Хімія – наука, що розкриває таємниці розмаїтого і загадкового навколишнього світу. Зародки хімії виникли ще з часів появи розумної людини. Оскільки людина завжди так чи інакше мала справу з хімічними речовинами, то її перші експерименти з вогнем, дубленням шкір, приготуванням їжі можна назвати зачатками практичної хімії.

Розпочався тиждень конкурсом на найкращу стінгазету на тему «Цікава хімія та біологія» серед учнів 7-11 класів.

Учні 5-х класів готували повідомлення на тему «Легенди і міфи про квіти», обговорювали походження квітів.

Серед учнів 7 класу Юрчак А.В. провела інформаційну годину щодо захворюваності та профілактики грипу. Діти підготували доповіді про симптоми грипу.

Для учнів 8 класу вчителька продемонструвала відеоролик на тему «Українські вчені хіміки та біологи», зокрема про Ададурова І.Є., Бекетова М.М., Бондар А.Г., Бунге М.А., Вернадського В.І., Горбачевського І.Я. та ін.

У 9 класі було проведено вікторину «Найкмітливіший».

На завершення предметного тижня Юрчак А.В. вчитель хімії та біології підготувала перегляд цікавих хімічних дослідів. Учні 8-11 кл. з захопленням переглядали досліди, а потім обговорювали виконання дослідів.