День солідарності 2016

Червону стрічку носять не байдужі!

1 грудня світова спільнота відзначає День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь. Звичайно ж, завдяки численним дослідженням, вченим і медикам вдалося хоч якось медикаментозно приборкати її активність у людському тілі, однак дорожнеча цих методів і лікарських препаратів як завжди дає значний карт бланш її розвитку та поширенню. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому.

Учнівське самоврядування Довжоцького НВК вирішило провести в цей день акцію «Червону стрічку носять не байдужі». Члени парламенту виготовили більше 200 стрічок – символів солідарності з ВІЛ позитивними і 1 грудня о 9.00 дарували їх всім хто прийшов до нашої школи. А в Довжоцькому НВК в цей день проводився районний етап конкурсу ім. П. Яцика. Отож учасниками акції стали учні всього району.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено! Висловлюємо почуття глибокого співчуття всім, хто втратив своїх близьких і друзів від цієї віроломної хвороби. Бажаємо підбадьорення і надії всім, хто переносить цю хворобу на собі - залишатися в живих! Життя не відвернулося від Вас, воно лише нагадало про себе ...