Регіональний тур Всеукраїнського чемпіонату з футболу

6 жовтня 2015 року, відбувся регіональний тур Всеукраїнського чемпіонату з футболу, у якому брали участь команди Кам'янець-Подільського району, основа якої складалась з учнів Довжоцького НВК та Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, м. Кам'янця-Подільського та збірної Новоушицького району.

Загалом відіграли три матчі. У першому з них, між командою Кам'янець-Подільського району та м.Кам'янець-Подільський, перемогу одержала наша команда, з рахунком 2:0. Забитий гол приніс Святослав Свінич, а другий був зарахований як автогол.

Другий матч, між командами, звівся до нічиї 1:1. Руслану Жураковському вдалось забити м'яч у ворота противнику. Незважаючи на те, що суддя, і за суміцництвом тренер команди м.Кам-Под, відверто підсуджував на користь своєї команди, наші гравці не поступались.

В третьому матчі Новоушиця, доклавши безліч зусиль, виборола перемогу в команди м.Кам-Под із рахунком 5:3, за рахунок чого збірна Кам'янець-Подільського району впевнено посіла перше місце та просунулась далі у змаганнях, з чим її і вітаємо. Друге місце взяла збірна команди Новоушиці, а третє залишилось за м.Кам-Под. Усі три команди викладались на повну та показали все, на що вони здатні. Бажаємо, аби і на обласному етапі команда Кам-Под району достойно захистила честь команди. Обласний етап відбудеться 12 жовтня, в понеділок, у місті Хмельницькому.