Польові збори 2016

Майбутні захисники Вітчизни!

Відповідно до програми предмета «Захист Вітчизни» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28.10.2010 року №1021 та з метою підготовки молоді до служби у Збройних Силах України, формування їх готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, з 20.04.2016 р. по 22.04.2016 р., з випускниками було проведено трьох-денні навчально-польові заняття. З метою більш ефективної організації навчально-польові збори проведені з польовим виходом, об’єднавши учнів Довжоцького НВК та Ходоровецької ЗОШ.

Для якісного проведення практичних та тактико-стройових вправ кожен юнак був забезпечений підсумком для гранат і магазинів, макетом учбових гранат, малою піхотною лопатою у чохлі та протигазом. Все це використовувалось на практиці протягом двох днів у Довжоцькому лісі. Учні виконували нормативи викопування окопів, надягання протигазів, надягання та складання ЗЗК, відпрацьовували нормативи кидання гранат в ціль з окопів, а також виконання вправи стрільби лежачи. На закінчення між відділенням Довжоцького НВК та відділенням Ходоровецької ЗОШ відбулися спортивне свято «Козаки Поділля» де учні змагалися з усіх видів тактичної, стройової, вогневої та фізичної підготовки. Була напружена боротьба до останнього етапу. І з перевагою у 8 секунд перемогла команда Довжоцького НВК.

22 квітня 2016 року у тирі Коледжу будівництва, архітектури та дизайну (м. Кам’янець-Подільський) за сприяння ТСОУ відбулися стрільби з гвинтівки ІЖ-38, а також розбирання та складання автомату Калашникова та спорядження патронами і перегляд кінофільму з предмету Захист Вітчизни. Протягом зборів учні застосували на практиці свої вміння. Але хотілося б щоб в подальшому відновили виконання вправ стрільб бойовим набоєм з АК – 74.

Учні підтвердили свої знання з предмету Захист вітчизн!

Керівник ЗВ, Тюпа Віктор Андрійович.