Поїздка в Львів

З 8-10 листопада учні Довжоцького НВК з керівником  Гикавчуком  Олександром Володимировичем здійснили поїздку до одного з кращих міст України – Львова. Це були незабутні дні для кожного з нас. Щойно приїхали, ми відправились на Личаківський цвинтар – місце, де поховані такі визначні особистості, як Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Соломія Крушельницька, Ігор Білозір, Володимир Івасюк та інші. Наступним місцем призначення був Високий замок, по дорозі до якого ми споглядали надзвичайну архітектуру Львова. Неможливо словами описати той краєвид, який відкривається на верхівці замку. Якщо ви хочете оглянути всю панораму Львова – вам туди. Перший день закінчився походом до відомої Львівської шоколадної майстерні, де можна знайти шоколад, який задовольнить смак кожного.

На наступний день, наш клас вирушив на прогулянку містом. Ми були у таких місцях, як Успенська церква,  Дім примар,  копальня кави, кав’ярня, Єврейська площа, Площа ринок та інші. Архітектура цього чарівного міста зачаровує кожного місцевого жителя та туриста. Це одна з причин, завдяки якій до Львова хочеться повернутись знову.

9 листопада у Львові проходив матч «Шахтар»-«Дніпро» , на який завітали хлопці з вчителем. А решта вирушили до Мак Дональcу і на прогулянку.

Ці дні насичені приємними спогадами для кожного. Ми відвідали багато історичних пам’яток міста. Атмосфера у Львові унікальна. Кожна вуличка, площа говорить про красу і величність цього міста.

Ця поїздка до Львова на забудеться ніколи.

Учениця 10 класу: Герасімова В.