Початок гурткової роботи

Позашкілля відкриває двері

Як відомо, позашкілля часто називають місцем дозрівання дитячої душі. Саме тут дитина знаходить те, що їй до вподоби: вона розкривається, збагачується і виростає. Тому й початок навчального року став неабиякою подією в Довжоцькому НВК де працюють гуртківці з повною віддачею.

Школярі Довжоцького НВК радо зустріли своїх улюблених наставників: Романову Т.В. – гурток «Бісероплетіння», Іванюка О.А. – гурток «Турист Поділля», Корж Н.О. – ансамбль народного танцю «Світанок», Франчука В.О. – хор старшокласників «Ровесник», Тюпу В.А. – «Юний патріот», Степанюк Ю.А. – гурток «Валяння вовною».

Навчальний рік у позашкілі стартував. Велика родина позашкілля поповнилася новими керівниками і вихованцями. Керівники гуртків за підтримки батьків, колег-освітян, громадськості зроблять усе можливе, щоб 2016-2017 рік був наповнений цікавими зустрічами, новими перемогами та досягненнями вихованців. Щоб наші діти завжди гідно представляли талановиту Кам’янеччину не лише на міському та обласному рівнях, а й у всеукраїнських та міжнародних заходах. Та головне, щоб кожна бажаюча дитина реалізувала своє право на якісну позашкільну освіту, навчаючись у гуртках нашої школи!