1 вересня в Довжоцькому НВК

1 вересня в Довжоцькому НВК

1 вересня в Довжоцькому НВК ЗОШ I-III ст.,колегіум пролунав для учнів перший дзвінок. Для першокласників,  які у 2015-2016 н.р. сіли за шкільні лави, а їх 32, він дійсно був першим, а для одинадцятикласників, яких лише 10, дзвінок був першим і останнім, оскільки в стінах рідної школи вони вже більше його не будуть святкувати.

Цьогоріч у школі навчатиметься 241 учень. Привітати усіх зі Святом Знань прийшли голова Довжоцької сільської ради Рябий Р.П., заступник директора Довжоцького спиртзаводу Тюхтій О.С., завідувач ДНЗ ‘’Веселка’’ Желізник Л.Ф., методист відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Кашуба Н.Л. та директор районного Будинку Школяра Побережна В.А.

Усі запрошені привітали учнів, вчителів та батьків із початком навчального року. Рябий Р.П. подарував учням спортивну площадку із тренажерами.

За 2015 р. 30 учнів були нагороджені Похвальними листами за високі досягнення у навчанні. У народі кажуть:  «Старий рік новий рік веде». А тому, як зазначила Худняк І.Д., директор Довжоцького НВК, що 13 наших випускників 2015 року, 4 з них були нагороджені медалями, які вони підтвердили результатами ЗНО, гідно вступили до вузів України – Вінницький медуніверситет, Буковинський медуніверситет, Кам’янець-Подільський університет ім. І.Огієнка. Всього до вузів вступили 10 випускників 2015 р.

Директор районного Будинку Школяра Побережна В.А. нагородила гуртківців грамотами за призові місця здобуті за минулий рік.

Не забули також історію України усі присутні, тому на святі було вшановано хвилиною мовчання та згадано патріотів держави, які загинули в зоні АТО та на майдані під час Революції Гідності душу і тіло поклавши за нашу свободу. Кращі учні школи – Пасічник Анастасія та Стасюк Валерій поклали квіти до Меморіалу Слави.

Право на лунання першого дзвінка надавалося учню 11 кл. Львовському Захару та учениці 1 кл. Михайлюк Каріні.

Дирекція та педагогічний колектив закладу

Бажає учням успіху і знань,

Змагань і віри, і дерзань.

Знання потрібні для життя,

Для України майбуття.