Патріотична пісня 2016

Конкурс української патріотичної пісні

11 листопада 2016 року у районному Центрі культури і мистецтв «Розмай!» відбувся районний етап обласного фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

Учні Довжоцького НВК взяли активну участь в конкурсі. Школу представляли солісти молодша група Нуртинова Руслана, Білик Анастасія, старша група – Долиняк Олег а також вокальний гурт

молодша вікова категорія - від 6 до 10 років;

старша вікова категорія - від 13 до 18 років.

Всі учасники конкурсу показали високий рівень виконавської майстерності (манеру виконання, художнє втілення, ансамблевість, інтонаційність, цілісність композиції), сценічну культуру (тематична відповідність костюмів, хореографія), відповідність тематиці конкурсу оцінювало журі у складі: Гевак Я.О., головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, Побережна В.А., директор Будинку школяра, Швець А.В., методист Будинку школяра, Ганіна О.А, методист Центру культури та мистецтв «Розмай», Стефанів І.І., керівник гуртка Будинку школяра.

Усі учасники з нетерпінням чекали вердикту поважного журі. За підсумками якого переможцями стали:

У молодшій віковій категорії:

І місце – вокальну група Довжоцького НВК (керівник Т.Наголюк) ;

І місце – Білик Анастасію Довжоцький НВК (керівник Т.Наголюк);

Переможців конкурсу патріотичної пісні нагороджено грамотами та подарунками сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації, усіх учасників – грамотами відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА.

На жаль не всі учасники конкурсу здобули призові місця. А це свідчить про те. що попереду на них чикає ще наполегливіша праця до майбутніх перемог. Переможцям бажаєм гідно представити Кам’янеччину на обласному фестивалі патріотичної пісні « Україно, любий край» який відбудеться в місті Хмельницькому.

Честь Кам’янець-Подільського району, переможці 1 –го етапу будуть захищати на обласному фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край!» 15 листопада 2016 року у м. Хмельницькому.

Вітаємо усіх учасників та бажаємо й надалі розвивати українське вокальне мистецтво !!!