Останій дзвінок 2017

У Довжоцькому НВК пролунав останній дзвінок

Ось уже вкотре у Довжоцькому НВК пролунав останній дзвінок. Останній він, звичайно, був для одинадцятикласників, які вже його в подальшому не почують в ролі учнів.

Усі присутні, затамувавши подих, слухали вітальні слова усіх запрошених на свято гостей: Рябого Р.П. голову сільської ради, Тюхтія О.С. директора Довжоцького спиртового заводу, Желізник Л.Ф. завідуючу ДНЗ «Веселка», Побережну В.А. директора Будинку школяра.

Розпочалося свято традиційно з виконання державного гімну.

До всіх учнів, батьків, вчителів, гостей звернулася директор Довжоцького НВК Худняк І.Д., яка побажала одинадцятикласникам гарно скласти ЗНО та обрати правильний шлях у житті, а всім решта учням оздоровитися та з новими силами прийти 1 вересня до рідної школи.

Худняк І.Д. також нагородила разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Гаврищук Л.В. понад 30 учнів грамотами та дипломами районного та обласного рівнів, відзначила роботу педагогічного колективу, а також подякувала батькам за підтримку та розуміння.

Хвилиною мовчання було вшановано воїнів Другої світової війни та загиблих під час АТО. Дев’ятикласники Кундиловська М. та Боцяновський О. поклали квіти до Меморіалу Слави.

Першокласники продемонстрували свої знання одинадцятикласникам та змусили їх пригадати якими вони були 11 років тому, а також привітали їх квітами та вручили на пам’ять дзвоники як символ Останнього дзвінка.