Співпраця з ДНЗ 2016

Проблема наступності між початковою ланкою школи та дитячим садочком

Проблема наступності між початковою ланкою школи та дитячим садочком завжди була актуальною і належала до числа найважливіших.

Вчителі початкової школи Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів колегіуму» логічно продовжують навчальний та виховний процес , той що був розпочатий вже у дитячому садочку і тісно співпрацюють з педагогічним колективом дитячого садка «Веселка».

В рамках такої активно співпраці 17 листопада 2016 р. на базі початкової школи Довжоцького НВК були проведені відкриті уроки з читання та природознавства класоводом 1-А класу Стінською О.В. та класоводом 1-Б класу Чорно. Р.І. Ці уроки відвідали вихователі дитячого садочка «Веселка » Желізник Л.Ф. та адміністрації школи.

На високому методичному рівні провели урок читання з вивчення звука і букви «Рр», вчитель з вищої категорії Стінська О.В.

Дуже доцільним було використання презентації , використаний метод гри, проведені логопедичні вправи з вимови в парах, використовувались вправи на розвиток фонематичного слуху.

Цікавим і змістовним був урок природознавства, який провела вчитель вищої категорії Чорна Р.І.

На уроці педагог застосувала словесні наочні та практичні засоби навчання , організовувала дослідницьку роботу. Завдяки дослідам учні самостійно робили власні висновки про стан та властивості води. Захоплююча гра – подорож «До островів» стимулювала та заохочувала дітей до активної діяльності на уроці. Було використані аудіо записи та різноманітні наочні посібники. Вчитель формує уявлення дітей про живу та неживу природу , а також про навколишній світ