Комп’ютерний комплекс

Комп’ютерний комплекс Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум»

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

Уінстон Черчілль

Інформаційні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Комп’ютер – найпотужніше джерело розвитку не лише пізнавальної активності, а й інтелектуальних почуттів дитини – прагнення до знань, задоволення результатом своєї діяльності.

Учнівський та педагогічний колектив Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» 27 січня 2017 року був переповнений радістю, адже до них завітали гості з області та району: тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника, керівник апарату Хмельницької державної адміністрації Бирка Юрій Ігорович, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Сукач Василь Олександрович, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Пронозюк Олена Вікторівна та головний спеціаліст відділу освіти Сендзюк Олена Сергіївна.

Бирка Ю.І. вручив директору Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» Худняк І.Д. сертифікат про комп’ютерний комплекс (вісім комп’ютерів) від Хмельницької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Хмельницької області, зазначивши: «Зараз в Україні йде становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий інформаційно-освітній простір. Я переконаний, що подаровані комп’ютери – це не просто матеріальний вклад у нашу освіту – це інтелектуальний вклад у наше майбутнє, у розвиток наших дітей. Першочергове наше завдання – щоб діти отримували якісну доступну освіту та були конкурентоспроможними, адже, сьогодні – це учень, завтра – студент, а в подальшому – висококваліфікований фахівець, тому цей подарунок допоможе учням «іти в ногу з часом».

Директор школи Худняк І.Д. подякувала за комп’ютерний комплекс та наголосила, що нові комп'ютери – чудова нагода для школярів здобувати знання за допомогою новітньої комп’ютерної техніки, освоювати нові програми та операційні системи. Сучасна техніка є необхідністю, оскільки учні старших класів Довжоцького НВК навчаються за двома профілями: іноземна філологія та інформаційно-технологічний. Учні вивчають інформатику, основи програмування, хмарні сервіси, WEB-дизайн. Щороку здобувають призові місця на районному та обласному рівнях з програмування та ІКТ.

До слів подяки приєдналася президент школи Шлапак Дар’я, яка побажала високоповажним особам міцного здоров’я, добробуту, сили, натхнення на добрі справи та в подальшому вручення неодноразових подарунків для учнів Хмельниччини.

На завершення директор школи Худняк І.Д. та президент закладу Шлапак Дар’я провели гостям екскурсію по Довжоцькому НВК.