Ми пам’ятаємо!!!

День пам’яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

Немає такої країни, яка б виграла від правління нацистів, немає такої нації, яка б збагатилася матеріально або духовно в результаті їх володарювання. Найстрашніша ідеологія - та, яка робить людину винуватою від народження тільки за кров, яка тече в її жилах. Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв. Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

І тому в Довжоцькому НВК відбулися заходи до Дня пам’яті жертв фашизму. Класні керівники і класоводи провели виховні години, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять про людей, які загинули під час другої світової війни, а також в наш час - захищаючи рідну Батьківщину. Учні старших класів (7-11 клас) передивились докумнентальний фільм з циклу “Невідома Україна” - “Під олівцями кривавих диктаторів”

Ми - теперішнє покоління пам’ятаємо і будемо пам’ятати про тих хто загинув від фашизму, про тих хто загинув захищаючи Україну!!!