День захисника України 2016

Вшанування героїв в Довжоцькому НВК

В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої! (Петро Порошенко, Президент України, 24 серпня 2014).

В Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості, проведено ряд заходів присвячених Дню Захисника України. Класні керівники протягом тижня провели виховні години присвячені Дню святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та подвигу героїв, які зараз захищають кордони нашої держави. Учні молодшої школи взяли участь у проведенні козацьких забав. Учнівське самоврядування організувало написання листів та малюнків, зібрало солодощі для військовослужбовців, які зараз на східних кордонах захищають нашу Вітчизну, а волонтери громадської організації «Істина добра» доставили подарунки в м. Бахмут, с. Попасна, с. Трьохізбенка, с. Щастя. Також в переддень Дня Захисника України весь колектив НВК вшанував пам’ять загиблих в боях за незалежність нашої держави та відвезли корзину з квітами до обеліску нашого земляка і колеги Миколи Гордійчука.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем, захист Вітчизни став справою всіх українців, українські воїни продемонстрували силу нескорених, які відстоюють незалежність та суверенітет України. І ми всі повинні про це пам’ятати!