День довкілля 2017

Український День навколишнього середовища

Після недавніх досліджень з’ясувалося, що найчистіше повітря в світі «живе» на острові Тасманія, який знаходиться поруч з континентом Австралія. На початку цього тисячоліття Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала звіт про забруднення навколишнього середовища.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

І тому напередодні Дня довкілля учнівське самоврядування Довжоцького НВК разом з педколективом та нашим лісничим Овчаруком А.С. вирішили посадити саджанці дубочків. 13 ківтня 2017 року 38 учняв школи разом з заступником директора Тюпою В.А. та класним керівником Боцяновською М.О. посадили близько 2000 саджанців. Багато учнів вперше взнали, що таке «МЕЧ», яким садять саджанці. Ну і звичайно вони отримали масу задоволення від такої праці.