День учителя 2016

З днем працівника освіти

Кожного року на початку жовтня відзначається День Учителя . У Довжоцькому НВК також відбулися святкові заходи. Розпочалось свято 29.09.2016 Днем самоврядування. Актив самоврядування , учні 10-11 класів, проводили уроки в середній школі, а саме в 5-9 класах. Школа була в повному розпорядженні активу самоврядування. Обов’язки директора виконувала президент НВК Шлапак Дарія, завучів – Коперник Дарія та Балан Андрій.

Активно готувались до дня самоврядування і учні, яким випала честь проводити уроки в цей день. Слід зазначити , що підготовка до Дня самоврядування розпочалась за дві неділі до визначеного терміну. Учні тісно спілкувались з вчителями предметниками, яких вони мали дублювати, вчилися методам ведення уроків, опрацьовували плани-конспекти. Завдяки цьому заняття пройшли на хорошому професійному рівні.

Продовжилось свято концертом. В ньому брали участь представники всіх класів школи. Особливо всім присутнім сподобались сценки від учнів 10-11 класів. Учителів вітали жартівливими подарунковими сертифікатами та невеличкими подарунками-сюрпризами.

Святковий концерт подарував всім присутнім безліч позитивних емоцій та гарний настрій.

Продовжились святкові заходи і 30.09. Представники волонтерського загону «Спадкоємці перемоги привітали зі святом вчителів-пенсіонерів, які працювали в Довжоцькій школі.

Святкові заходи до Дня вчителя були гарно організовані.

Учнівське самоврядування НВК вкотре показало свою активність,творчий підхід та професіоналізм.