Україні – здорову націю!!!

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.

Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Гімнаста Олега Верняєва, фехтувальниць: Ольгу Харлан, Аліну Камащук, Олену Кравацьку, Олену Вороніну, греко-римського борця Жана Беленюка, веслувальника Юрія Чебана, сучасного п’ятиборця Павла Тимощенка та багатьох інших знають далеко за межами України.

З метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні та в рамках проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту, в Довжоцькому НВК відбулись такі заходи :

5-6.09.2016 року всі вчителі фізкультури провели олімпійський урок, на якому розповіли про історію виникнення Олімпійських ігор,окреслили шляхи поширення олімпійського руху в Україні та ознайомили учнів з Олімпійськими чемпіонами нашої держави.

7.09.2016 року продовжився тиждень майстер-класом, який для вихованців дитячого садка «Веселка», провели кращі спортсмени школи : Стасюк Валерій, Балан Андрій, Мойсеєнко Олександр, Дубінський Ілля, Чухрій Артем, Задорожний Володимир, Руда Даяна та Продан Катерина. Вони показали свою майстерність в різних видах спорту та закликали малюків долучатись до фізичної культури та здорового способу життя.

9.09.2016 року був проведений флешмоб «Ми любимо спорт». Усі учні школи розпочали день з ранкової зарядки. Вправи,які виконувались під ритмічну музику, демонструвала вчитель хореографії Корж Наталія Олександрівна. Флешмоб викликав захоплення не тільки в дітей, а й у батьків, які їх привели до школи, подарував безліч енергії на цілий день.

В другій половині дня 9.09.2016 року, відбулось змагання з міні-футболу між учнями 7-8-х класів Довжоцького НВК та школи №11.

Олімпійський тиждень розширив кругозір учнів про Олімпійські змагання, зміцнив фізично, налаштував на здоровий спосіб життя, та подарував безліч позитивних емоцій