День пам'яті жертв голодомору 2016

Минувшини чорні рядки і пам’яті світла скорбота

Україна, 2016-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей у Довжоцькому НВК відбулися такі заходи: в пам'ять про загиблих воїнів – захисників України проведено загальношкільну лінійку «День Гідності і Свободи – крок у Європу», учні 9-11 класів приймали участь у районному святі в РЦКМ «Розмай», лідери учнівського парламенту (Президент школи Шлапак Дарія та спікер Мойсеєнко Олександр) відвідали та поклали вінок до могили нашого земляка, який загинув в АТО, Миколи Гордійчука, учні 6-8 класів переглянули відеофільм: «Як Майдан змінив українців».

Сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної Вітчизни. Саме сьогодні, коли розпочато неоголошену війну проти волі, незалежності українців. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. На цілісність нашої держави посягнули вороги і багато наших земляків на сьогодні мобілізовано до лав українського війська. Вони з честю захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність.

Слава Україні!!!