День Європи

У 2015 році День Європи на загальнодержавному рівні відзначається 16 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями; спонукання дітей до висловлювання власної думки через творчість, присвячену європейському  майбутньому, 15 травня 2015 року у Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», відбулося  цікаве пізнавальне дійство «Європа багатолика: єдина, близька, велика!».

Участь в організації свята взяли учні 3-10 класів, під керівництвом Величко Олени Олександрівни - керівника « Європейського клубу »(на базі Районного Будинку Школяра). Учасники мали чудову нагоду передати художніми образами бачення Європейського Союзу, його географію, створення та культуру. У своїй творчості діти відтворили елементи політичного символу та атрибути  Європейського Союзу - синій прапор, на якому зображено коло золотих зірок та прагнення України стати рівноправним членом сучасного європейського суспільства.

Кожен образ привернув увагу творчим підходом, оригінальністю задуму, майстерністю виконання, відповідністю тематиці заходу.

До відзначення  Дня Європи залучилися такі вчителі як  ­­­­Стасюк Галина  Валентинівна (педагог-організатор Довжоцького колегіуму), Мазяр Ростислав Миколайович (вчитель інформатики Довжоцького колегіуму). Заходи відвідали та урочисто привітали дітей директор Районного Будинку Школяра Побережна Віталіса Антонівна, методист  Швець Алла Валеріївна, та методист з МАН Продан Майя Віталіївна.

Особлива увага надавалася інформаційно-роз’яснювальній роботі до Дня Європи в Україні. Так, випущено інформаційний стенд-пам’ятку де розміщено повідомлення про відзначення Дня Європи та стан і перспективи відносин між Україною та ЄС.

Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.