Благодійний концерт "Підтримаємо українську армію"

Українці за мир допоможемо Захисникам Вітчизни !!!

Наша земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір'ю українців, які свято шанують і люблять її. Незважаючи на те, що незалежність була здобута  ще 23 роки тому, сьгоднi ми змушенi виборювати право бути вiльними на своїй рiднiй землi, захищати суверенiтет нашої держави. На жаль, за це право ми платимо занадто високу цiну, але вiримо, що це все не даремно, i нашi дiти житимуть пiд вiльним i мирним небом, та будуть з гордiстю називати себе українцями - народом великої сильної та могутньої держави.

У цi хвилини нашi батьки, брати та сини - славнi нашi спiввiтчизники, цiною власного життя, роблять усе можливе, щоб ми жили у вільній Україні. Тому зусиллями педагогічного та учнівського колективу Довжоцького НВК, було вирішено провести благодійний ярмарок під девізом «Українці за мир – допоможемо Захисникам Вітчизни!». 19 вересня в ярмарку взяли участь весь учнівський, педагогічний та батьківський колектив школи. Найактивнішими були учні 3-а, 5-го та 7-го класів. Впродовж благодійної акції було зібрано теплі речі, медикаменти, речі першої необхідності для учасників АТО та кошти у сумі три тисячі п’ятдесят гривень. Bсi кошти передані на придбання  комплектів військового теплого обмундирування для наших земляків, які зараз знаходяться в зоні антитерористичної операції. Ми учні і вчителі Довжоцького НВК хочемо, щоб цю ініціативу підтримали й інші школи району і області та передаємо цю естафету Орининській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ми віримо, що наша країна вийде на правильний шлях, віримо в майбутнє незалежної держави, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав, буде популярною і шанованою у світі. Для цього всі ми, її свідомі громадяни, маємо докладати зусиль, працювати й творити задля її добробуту, сприяти розвитку всіх сфер її життя. Тільки бажання гордо заявити: «Я — українець» — може об’єднати громадян нашої величезної країни в одне ціле. Тому кожен з нас мусить дбати не про те, на кого рівнятися і до якої культури долучатися, а насамперед про свою єдину країну, про порозуміння й злагоду на всіх її землях.

Президент учнівського самоврядування
Довжоцького НВК Кононенко Вікторія