Благодійний концерт "Підтримаємо українську армію"

Благодійний концерт: «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра!!!

Благодійний концерт: «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра!!!»

Наша земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір'ю українців, які свято шанують і люблять її. Незважаючи на те, що незалежність була здобута  ще 23 роки тому, сьогодні ми змушені виборювати право бути вільними на своїй рiднiй Землі, захищати суверенітет нашої держави. На жаль, за це право ми платимо занадто високу ціну, але віримо, що це все не даремно, i наші діти житимуть під вільним i мирним небом, та будуть з гордістю називати себе українцями - народом великої сильної та могутньої держави.

У цi хвилини нашi батьки, брати та сини - славні наші спiввiтчизники, ціною власного життя, роблять усе можливе, щоб ми жили у вільній Україні. Тому зусиллями трудових, учнівських та батьківських колективів Довжоцького НВК і Кам’янець-Подільського НВК №16, було вирішено провести благодійний концерт під девізом «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужої завтра!!!». 27 листопада 2014 року о 15.00 в актовій залі Довжоцького НВК відбувся благодійний концерт, який зібрав понад сто глядачів, які мали змогу  отримати велике задоволення від споглядання прекрасних номерів у виконанні: ансамблю танцю «Світанок», Довжоцького НВК (кер. Наталя Корж); ансамблю танцю «Зорецвіт» НВК № 16 (кер. Ольга Тюпа), співаків: Нуртинової Руслани, Долиняка Олега, Думко Вероніки, Серветник Анастасії, Білоус Оксани, Мадич Жанни, Тюпи Олени; декламаторів: Желдак Анастасії, Гутник Катерини, Степанишеної Катерини. Все, що відбувалося на сцені було надзвичайно професійним і видовищним, а також патріотичним і чуттєвим. Впродовж благодійного концерту було зібрано 1525 гривень, продукти харчування які підуть на підтримку військових, що знаходиться в зоні АТО.

Ми – українці, працьовита, дружна, сильна нація, яка підтримує, допомагає, як радості, так і в біді. Тому працівники, батьки та учні вже вкотре допомагають бійцям АТО задля добра, миру та спокою нашого рідного краю та України вцілому, її територіальної цілісності. Хотілося б, щоб якомога більше людей долучалося до такої акції, адже як говорить народна мудрость: «Краще дати, ніж щоб давали тобі». Кажуть «Наша хата з краю …», це не тому, що ми байдужі, а тому що ми перші зустрічаємо ворога.

Не будьте байдужими до когось! Ми віримо в те, що дише разом переможемо! Ми – Українці! Ми – Нація! Нас не перемогти!


Слава Україні! Героям Слава!
                                            
Заступник директора Довжоцького НВК

з виховної роботи Віктор Тюпа

Де нас можна знайти?
Хмельницька область
Кам'янець-Подільський район
с. Довжок, вул. Шкільна, 2
  • Понеділок - П'ятниця, 9:00 - 18:00
  • +38 (038) 49950150
  • admin@dovzhok.net
Останні новини
Останні фотографії