Вічна пам’ять Гонтару Олександру Антоновичу!

18.10.1968 – 20.09.2015

Гонтар Олександр Антонович пішов із життя 20.09.2015 р., залишивши всі турботи на свою дружину Франкову Г.А. та Гонтар Ю.О.

Про таку людину кажуть, що це людина з «великої літери»,  адже працював Олександр Антонович на теренах освіти Кам’янеччини, а саме в Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» з 01.06.1993 р. Спочатку був лаборантом, а з 01.09.1993 – вчителем трудового навчання, був депутатом впродовж кількох скликань депутатів сесії Довжоцької сільської ради, тому немає, мабуть, в с.Довжок людини, яка б не знала Гонтара О.А. Його майстерністю захоплювалися всі: учні, батьки, вчителі, жителі села Довжок. Роботи вихованців Гонтара О.А. займали призові місця не лише в Кам’янець-Подільському районі, а й у Хмельницькому та Києві. У 2012 році в Довжоцькому НВК вчитель, який мав золоті руки відновив та створив майстерню трудового навчання для того, щоб передавати учням своє вміння і талант. Виховав не одне покоління молоді, за що вони йому вдячні, оскільки він навчав не лише ремесла, а й людяності, ввічливості, патріотизму, героїзму.

Олександр Антонович ніколи нікому ні в чому не відмовив, незалежно від того, чи є у нього час, чи нема. Він завжди з прихильністю ставився до кожного та намагався зрозуміти проблему та дати слушну пораду.

Колеги, рідні, учні, батьки, жителі села Довжок завжди пам’ятатимуть Гонтара О.А.

Тебе немає серед нас,

Жорстока смерть тебе забрала,

Ти не побачиш більше нас.

Поглянь, могила вся у квітах,

Хоч небо вже не голубе,

А ці живі духмяні квіти

Принесли, друже, ми тобі,

Та ти лиш поглядом з могили

Зустрінеш, колего, нас в журбі.

З глибоким сумом колеги, учні та батьки Довжоцького НВК.